maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Fitmax linijos proteinas

FITMAX linijos proteinas – unikalios sudėties papildas sportuojantiems žmonėms, kuriems svarbu kompensuoti proteino trūkumą jų organizme. Proteinas yra viena iš pačių svarbiausių medžiagų, reikalinga normaliems organizmo struktūrų procesams. Kaip ir vandens, proteino žmogaus kūne turėtų būti daug, antraip iškarto jaučiamas energijos trūkumas, bendras silpnumas, mažėja ištvermė bei motyvacija ką nors veikti. Tai itin svarbu sportininkams. Visos sporto šakos pareikalauja daug energijos, o kad organizme jos greit vėl atsirastų, reikia suderinti mitybą ir specialius proteinu praturtintus sporto papildus. Vieni geriausių tokių papildų yra FITMAX linijos proteinas. Vartojant šio gamintojo papildus greitėja ląstelių atsinaujinimas, gerėja judinamojo aparato veikla, palaikoma optimali hormonų gamyba.

FitMax Good Night

(680 g)

27.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax Pure American

(750 g)

17.99€

Gamintojas: FitMax

FitMax Wake Up

(750 g)

31.99€  22.99€

Gamintojas: FitMax

FitMax Whey Protein 81+

(2250 g, 750 g)

25.99€

Gamintojas: FitMax

FitMax Premium ISOLATE 90

(600 g)

30.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax Slim Diet

(2000 g, 650 g)

14.99€

Gamintojas: FitMax

Lygiai taip kaip ir vanduo, proteinas itin svarbus kiekvieno žmogaus organizmui. Be šio komponento neįsivaizduojama normali žmogaus kūno būklė. Proteinas yra atsakingas už tokių organizmo struktūrų, kaip ląstelių, audinių ir skeleto funkcijų palaikymą. Taip pat proteinas dalyvauja ir hormonų gamyboje bei daro įtaką harmoninės sistemos veiklai. Be to, proteinas tiesiogiai susijęs ir su DNR ar virškinamojo sekreto gamyba.
Kiekvienas profesionalus sportininkas žino, kad proteino reikia gauti kiek įmanoma daugiau kartu su maistu. Proteino gausu gyvulinės kilmės maiste: mėsoje, žuvyje, kiaušiniuose, pieno produktuose. Tačiau, juk per dieną nevalgysime vien baltyminio maisto, kur proteino kiekiai išties dideli. Tokiose situacijose tinkamiausia išeitis – papildai sportui. FITMAX linijos proteinas užtikrina pilnavertį raumenų augimą, padeda lengviau atsigauti po treniruočių, nejusti nuovargio ar raumenų skausmo.
Siūlome įsigyti FITMAX linijos proteiną bei kitokius sporto papildus internetu. Mūsų siūloma kaina tiks kainos ir kokybės santykio ieškantiems asmenims. Užtikriname greitą produkcijos pristatymą Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose bei kituose šalies miestuose. Esant poreikiui, galime sporto papildus siųsti ir į visas Europos šalis.