maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!

Fitmax linijos prieš-treniruotiniai papildai

Prieš treniruotę ypač svarbu maistas ir geras poilsis. Net jeigu sportuojama tik dėl sveikatos ar pomėgio, kiekvienam žmogui privaloma gerai pavalgyti, rinktis sveikus ir maistingus patiekalus ir, žinoma, gerai pailsėti. Ypatingai tai turi rūpėti profesionaliems sportininkams, kurių kūnas patiria itin didelius fizinius krūvius treniruočių metu. Kad kūnas greitai nenusilptų, atletas nesijaustų pavargęs ir bejėgis, rekomenduojami FITMAX linijos prieš-treniruotiniai papildai. Jų sudėtyje gausu maistingų medžiagų, vitaminų bei mineralų, reikalingų sportininko energijai palaikyti bei ištvermei didinti. Prieš-treniruotiniai papildai tinkami bet kokios šakos sportininkams.

FitMax Dont Stop

(60 kapsulių)

13.00€

Gamintojas: FitMax

FitMax Pump Ghost

(450 g)

34.99€  24.49€

Gamintojas: FitMax

FitMax Base Beta Alanine

(250 g)

20.99€  14.69€

Gamintojas: FitMax

FitMax Base Citrulline Malate

(250 g)

20.99€  14.69€

Gamintojas: FitMax

FitMax Octagon + gertuvė

(494 g)

34.99€

Gamintojas: FitMax

Kuo ypatingi yra FITMAX linijos prieš-treniruotiniai papildai? Kaip ir kituose panašaus tipo sporto papilduose, šiuose preparatuose gausu tokių medžiagų, be kurių normalus sportinis pasirengimas neįmanomas. Tai – angliavandeniai bei baltymai. Dideli šių medžiagų kiekiai pateikiami sporto papildų forma ir yra patogūs vartoti.
Taip pat prieš-treniruotiniai papildai didina sportininko ištvermę. Jų sudėtyje esantys junginiai kompensuoja angliavandenių, vitaminų bei kitų svarbių medžiagų trūkumą, todėl energijos antplūdį atletas jaučia kur kas ilgesnį laiko tarpą.
Prieš-treniruotiniai papildai turėtų būti vartojami tik prieš treniruotę. Po treniruočių ar sunkių varžybų žmogaus kūnui yra reikalingos visai kitos medžiagos, o komponentai, esantys šiuose sporto papilduose nebus efektyvūs. FITMAX linijos prieš treniruotiniai papildai yra pritaikyti tiek vyrams, tiek moterims ir juos vartoti gali įvairių sporto šakų atstovai.
Siūloma gera kaina įsigyti aukštos kokybės prieš-treniruotinius papildus, kurie padės tinkamai pasiruošti treniruotėms, o jų metu jaustis energingiems bei ištvermingiems. Siunčiame preparatus visuose Lietuvos miestuose (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose bei kituose šalies miestuose). Taip pat esant poreikiui, papildus sportui galime siųsti ir visoje Europoje.