maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
Extrifit papildai

Extrifit papildai

Extrifit" gamintojai teigia: Extrifit – ne kiekvienam. Extrifit gaminame išskirtinai atletams, kurie dievina sunkų geležį ir tiems, kurie nori maksimaliai parodyti savo fizinę galia. Mūsų produktai skirti tiems, kurie nebijo sau būti griežti ir reikalauja iš savęs daugiausiai.

Šio gamintojo papildai gaminami tik iš aukščiausios kokybės ir natūralių žaliavų. Čekijoje Extrifit jau ne vienerius metus laikosi populiariausių ir perkamiausių maisto papildų gamintojų pozicijose. Šis vardas atkakliai kopia ir į visos Europos rinkos viršų, savo nepriekaištinga produkcija nurungdamas konkurentus.

Extrifit atsiliepimai iš atletų bei kultūristų yra tik teigiami. Ypač pavyzdingai sukurta šio gamintojo baltymų produktų linija, praturtinta kiek įmanoma daugiau vitaminų bei mineralų, ir ne tik – koncentruotų baltymų sudėtyje yra virškinimo fermentų, leidžiančių papildus sportininkui įsisavinti kuo lengviau, išvengiant virškinimo problemų. Dėl šių fermentų Extrifit papildus galima vartoti ir prieš miegą – kūnas ne tik ilsėsis, bet tuo pačiu metu užtikrins baltymų tiekimą į raumenis.

Šios kompanijos siūlomi baltymų kokteiliai iš gryno jautienos baltymo pasižymi ne tik greitu poveikiu ir maksimaliu efektu, bet ir puikiu skoniu. Extrifit nuolatos konsultuojasi su kultūristais bei fitneso atstovais, kurie žino, ko reikia norint patenkinti sportininko poreikius.

Extrifit papildai skirti pasididinti raumenų masę, sumažinti riebalų kiekį bei maksimaliai padidinti galią bei energiją treniruotės metu.

Šio gamintojo produkciją patrauklia kaina platiname internetu. Tiek didmena, tiek mažmena užsakytas prekes pristatome visoje Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Telšiuose).