maisto papildai sportui

8-613-76673

Krepšelis tuščias!
MPP Clothing TANK TOP Viscose MPP (Muscle power proline) TANK TOP - tai išskirtinio dizaino marškinėliai skirti kultūristams bei k.. MPP Clothing Product #: MPP_clothing_tank_top_viscose Regular price: $16.52 $16.52 20

MPP Clothing TANK TOP Viscose

MPP (Muscle power proline) TANK TOP - tai išskirtinio dizaino marškinėliai skirti kultūristams bei kūno fitneso atstovams.

Gamintojas: MPP Clothing
Spalva:
* Dydis:
* Dydis:
* Dydis:
- +
- +
- +

Kaina: 19.99€

Kaina: 19.99€

Kaina: 19.99€

Pažymėti

Palyginti

MPP (Muscle power proline) TANK TOP - tai išskirtinio dizaino marškinėliai skirti kultūristams bei kūno fitneso atstovams. Atviras šių marškinėlių pasiūvimas išryškina raumenis, būtent dėl šios priešasties Muscle Power Proline TANK TOP puikiai tinka devėti tiek treniruočių metu, tiek ir laisvalaikiu.

TANK TOP modelis išsiskiria savo puikia pasiūvimo kokybe, stilingomis mėlynomos dekoratyvinėmis siūlėmis bei aukšos kokybės medžiaga.

Jei dar sportuojate vilkėdami rūbus kurie pasitaikė po ranka, tai būtinai įsigykite Muscle Power Proline TANK TOP ir pajuskite tikrąjį treniruočių malonumą!

Dydžiai: S, M, L, XL, XXL, 3XL, 4XL

Jei abejojate dėl savo dydžio, prašome rašykite mums - padėsime: [email protected] arba kontaktų formoje KONTAKTAI.

Produkto informacija
Juoda/balta
Kaina: 19.99€
Juoda/raudona
Kaina: 19.99€
Juoda/mėlyna
Kaina: 19.99€

Mūsų svetainėje įsigysite viską, ko reikia geriausiems jūsų treniruočių rezultatams pasiekti.
Tiek profesionaliems sportininkams, tiek laisvalaikiu sportuojantiems žmonėms vienas svarbiausių dalykų yra sveikas maistas. Taisyklingai parinktas maistas sportui ir jo rezultatams turi didelės reikšmės. Sportuojančio žmogaus maisto racioną praplėtus dar ir maisto papildais, pasiekti trokštamų sporto rezultatų yra lengviau, organizmas lengviau atsistato po fizinių krūvių. Subalansavus mitybą, papildai sportavimą padaro efektyvesnį. Mūsų maisto papildų parduotuvė siūlo profesionalius papildus tiek sporto mėgėjams, tiek profesionalams. Maisto papildai sportui internetu - patogiausia galimybė įsigyti patikimus papildus sportui ypač gera kaina.Mūsų svetainėje rasite ir kitų treniruotes palengvinančių ir komfortą sportuojant suteikiančių prekių. Čia neišeidami iš namų galite įsigyti visą jums reikiamą sportinę aprangą, priedus ir aksesuarus sportui. Tiems, kurie nori nudžiuginti savo artimą žmogų sveika ir įkvepiančia dovana, siūlome įsigyti dovanų kuponus.Atkreipkite dėmesį, kad turime skiltį „Papildų akcijos“, į kurią visuomet verta užsukti išsirinkti pasiūlymų geriausia kaina. O norinčius sekti sporto naujienas, sužinoti sportuojantiems aktualius dalykus bei įdomybes kviečiame nuolat apsilankyti mūsų kuriamame bloge!